TURNÉ KREVNÍHO BAROMETRU S NADACÍ BESIP

Sobota, 19 Prosinec 2009 00:00

Ve dnech 11. až 14. prosince 2009 jste mohli vidět zástupce našeho občanského sdružení v 6 moravských a v 1 českém městě. Společně s NADACÍ BESIP z Ministerstva Dopravy jsme propagovali dárcovství krve v čele s projektem KREVNÍ BAROMETR a také ve spojení s bezpečností silničního provozu. Dále se této velmi zajímavé aktivity zúčastnila Policie ČR. V neposlední řadě se s námi zúčastnila organizace UNICEF, která nabízela panenku na podporu očkování dětí v Afrických státech.

Produkci zajistila společnost EMZA-production.

Konkrétně se jednalo o Brno (Interspar v ulici Vídeňská) v 10.00 hodin a Uherský Brod (náměstí) v 15.00 hodin dne 11. prosince 2009, o Prostějov (Interspar) v 10.00 hodin a Zlín (Interspar) v 15.00 hodin dne 12. prosince 2009, o Frýdek-Místek (Interspar) v 10.00 hodin a Ostravu (Interspar) v 15.00 hodin dne 13. prosince 2009 a o Mladou Boleslav (Interspar vedle OBI) v 10.00 hodin dne 14. prosince 2009.

V Uherském Brodu jsme tedy byli na náměstí. Ostatní akce proběhli v prostorách Intersparů, kterým tímto moc děkujeme za poskytnutí prostor. Obdrželi jsme značné množství dárečků od jednotlivých ředitelů Intersparů.

Partnery, kteří nás podpořili byly: VZP, Česká podnikatelská pojišťovna, Pojišťovna VZP, Wellina - infračervené topné systémy, Jobs, Total Brokers, Izip - elektronická zdravotní knížka, Maydayclub Uherský Brod, Mezera - nakladatelství, Elegant a Ministerstvo dopravy.Dále jsme dostali bagety od společnosti Bagetárna Vítkov, jogurty od společnosti Choceňská mlékárna, nápoje od Coca-coly a kšiltové čepice od společnosti Vertex Litomyšl.

Touto cestou všem moc děkujeme, protože bez jejich účasti bychom nemohli tento vyjímečný projekt realizovat. 

Den před odjezdem se nám porouchal dodávkový vůz. Nebylo možné jej stihnout již do odjezdu opravit. Opravdovým zachráncem se stala autopůjčovna Milan. Tak že, ještě jedno velké poděkování.

Plánované akce

Pomoc ukrajinské rodině.


Náš spolek se rozhodl konkrétně pomoci jedné ukrajinské rodině, která delší dobu pracuje v Sušici, ale děti museli kvůli válce dovésti až v [ ... ]


Oslavíme Světový den dárcovství krve.


V pondělí 14.6.2021 oslavíme Světový den dárcovství krve darováním v Thomayerově nemocnici, Praha 4, Krč. Od 8 hodin do 10 hodin se zúčastní  [ ... ]


Další akce darování krve


Dne 8.2.2021 proběhne další akce darování krve v Thomayerově nemocnici na Praze 4. I přes covidové problémy dárcovství nezkomírá, ba naopak. M [ ... ]


Proběhlé akce

 

krevni-barometr-logo

2017-05-02-smrt nema sanci-final-rgb

logo_odpovedni

logo ProDarce

logo Podporuji Daruji

logo registr

logo ikem

VideogalerieGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Generální mediální partner

Banner

Generální partneři

Banner
Banner

Hlavní partneři

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner