23. akce dárcovství krve a varování před prázdninami.

Neděle, 14 Červen 2009 00:00

Od pondělí 1.6. do pátku 12.6.2009 v Thomayerově nemocnici na Praze 4 proběhla tradiční již 23. akce dárcovství krve, kterou pořádalo naše občanské sdružení.

Hlavním cílem byla prezentace projektu Krevní barometr s varováním před prázdninovými dopravními nehodami a dalšími zraněními. 

Opět tuto aktivitu přišli podpořit mediální osobnosti. Například Lumír Olšovský - patron Patroly Krevního barometru, Emil Zajac - hnací motor našeho občanského sdružení a další.

Pro dárce, kteří dají nejpotřebnější krevní skupinu dle Krevního barometru obdrželi krásnou knižní publikaci od nakladatelství Mezera.

Dále naše občanské sdružení zakoupilo pro dárce krve za cca 5.500 Kč vstupenky na pořad Kraťasy v podání Jindry Krause a Uršuly Klukové, který se konal v dne 11. června 2009 v pražském divadle Semafor.

Výsledky: odebráno bylo 401 dárců z toho 30 prvodárců (kritický úbytek) !

Plánované akce

Pomoc ukrajinské rodině.


Náš spolek se rozhodl konkrétně pomoci jedné ukrajinské rodině, která delší dobu pracuje v Sušici, ale děti museli kvůli válce dovésti až v [ ... ]


Oslavíme Světový den dárcovství krve.


V pondělí 14.6.2021 oslavíme Světový den dárcovství krve darováním v Thomayerově nemocnici, Praha 4, Krč. Od 8 hodin do 10 hodin se zúčastní  [ ... ]


Proběhlé akce

Darování krve na podporu


Dnešního dne 28.2.2024 prpběhla akce darování krve na transfuzním oddělení nemocnice v Mladé Boleslavi. Akce se konala na podporu světového šam [ ... ]


 

krevni-barometr-logo

2017-05-02-smrt nema sanci-final-rgb

logo_odpovedni

logo ProDarce

logo Podporuji Daruji

logo registr

logo ikem

VideogalerieGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Generální mediální partner

Banner

Generální partneři

Banner
Banner

Hlavní partneři

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner