Patron Krevního barometru

Patronem projektu Krevní barometr je pan Václav Upír Krejčí, komik, herec, zpěvák, spíkr, spisovatel, scénárista, textař a dramaturg.

 

upirkrejci

Václav Upír Krejčí se narodil 13. října 1955 v Rakovníku, v současné době je ženatý a se ženou Zuzanou mají dvě dcery - Kláru a Kristianu.
Vystudoval Konzervatoř Jaroslava Ježka obor pantomima, výrazové divadlo.
V roce 1979 vyhrál na festivalu pantomimy v Litvínově hlavní cenu.

V rámci svých vystoupení vystupoval na mnoha zahraničních jevištích, jako např. Jugoslávie, Slovensko, Slovinsko, Chorvatsko, SSSR, Sýrie, Korea, Dánsko, Itálie, Německo, Anglie, Skotsko, Belgie, Holandsko, Japonsko.

 

 

 

Angažmá:

  • od roku 1979 Mimtrio (zatím nerozpuštěno, pouze ale už jen s Michalem Nesvadbou)
  • 2 roky Černé divadlo F.Kratochvíla
  • 3 roky Divadlo Františka Ringo Čecha
  • 2 roky GAG B.Hybnera
  • 3 roky se zájezdovou show Ivana Mládka
  • 2 roky Divadlo Semafor v představení Kytice (převzal po panu Jiřím Suchém roli R.Šrégdra)
  • 2 roky byl na TV NOVA dramaturgem

Děčínská Kotva - s písní Ošklivý ženský nejsou (autor M.David a J.Krůta) získal cenu diváků. Také získal třetí místo, ale ostatní "kolegové" zpěváci podali protest, že není žádný zpěvák, že je komik tak mu cenu odebrali.

8 let hrál na bicí nástroje v různých skupinách: Brutus (hudba k filmu Indiánské léto), Meditace, Modré Hvězdy.

Má za sebou role ve filmech: Lev s bílou hřívou, Kalkula myslí za vás, S čerty nejsou žerty, Hoří, Divoké pivo, Učitel tance, Bezdomovec (Francie), Ukradený šperk (Čína), Příběh o rytíři (GB), Bhátory, apod.

Natočil přes 900 TV pořadů, např. Možná přijde i kouzelník, Dva z jednoho města, Papoušek na tři, Život na zámku, Rodina základ společnosti, TV Silvestry, Bakaláři, Country šou, Zlatá mříž, GoGošou, apod. a v mnoha těchto pořadech byl i spoluautorem.

Do TV NOVA - pořadu To nevymyslíš napsal scénář, podle kterého se natočil film.

Napsal několik divadelních her, např. Bavič, Přicházejí králové smíchu, Nočník, Cirkus Up, Jen slušně, Picaso je nám ukradený, apod.

Je spoluautorem 30 grotesek - pro anglickou TV - BBC.

Je autorem Mezinárodního dne smíchu, první ročník - 1996 proběh na Letenské pláni kam přišlo přes 70.000 diváků.

Od roku 89 píše pro časopisy: Dikobraz, SexBox, Premiant, Magazín Blesk, Nei-report, Humoristický-Hec, Ring, Story, Šťastný Jim, Pivní Magazín, New Express, (2 roky byl redaktorem časopisu Koktejl).

Jako fotograf publikoval své fotografie v desítkách novin a časopisech a jeho výstavu fotek k vydání knihy Cestopisy vidělo ve 20 městech tisíce diváků.

Napsal a vydal knihy: UP-POEZE, Bezceler, Smíšek ze Smíchova, Kecka a Pecka na planetě Fantasie, Cestopisy, Rakovník je…, Slabiklhář, Já a Šotek… (připravuje knihu Zlatý L.O.K.) atd.

Vydal dva hudební nosiče: LP Blábol a CD Dýza Boys. Připraveno je k vydání CD pro děti Hit - hit - hurá, na jeho texty napsal muziku Michal Pešek.

Zpívá na mnoha CD - pro děti - Flinstounovi, Béďa Méďa, Čítanka, Slabikář, atd. Michal David mu napsal přes 12 hitových písní

Založil s Petrem Pivrncem Urbanem – Nadnárodní divadlo Rudyho Pivrnce.

Je autorem Ulice Legrace na kterém pracuje a dájí-li úřady, bude stát v Praze jako každodenní atrakce nejen pro české návštěvníky.

Vystupuje s Mojdou Maděričem, s Ivo Pešákem - Dýza Boys, s Petrem Pivrncem Urbanem.

Vymýšlí pro firmy projekty - BABY…lon, Miss Interšpár, aDIAhelp, Živé M.1.noviny, atd.

Je autorem mnoha mott a parafrází. Je zakladatelem spolku Něžná brutální poezie. Např. Dvakrát měř - jednou umřeš, apod. Napsal přes tisíc básní k různým příležitostem, k pobavení, ale také k zamyšlení. Je schopen napsat na jakékoli téma veršovanou báseň. I scénář ve verších. Napíše báseň i na výrobek.

V Praze otevřel své vlastní STUDIO Happy Řepy - multifunkční prostor pro cokoli.

Plánované akce

Pomoc ukrajinské rodině.


Náš spolek se rozhodl konkrétně pomoci jedné ukrajinské rodině, která delší dobu pracuje v Sušici, ale děti museli kvůli válce dovésti až v [ ... ]


Oslavíme Světový den dárcovství krve.


V pondělí 14.6.2021 oslavíme Světový den dárcovství krve darováním v Thomayerově nemocnici, Praha 4, Krč. Od 8 hodin do 10 hodin se zúčastní  [ ... ]


Proběhlé akce

Darování krve na podporu


Dnešního dne 28.2.2024 prpběhla akce darování krve na transfuzním oddělení nemocnice v Mladé Boleslavi. Akce se konala na podporu světového šam [ ... ]


 

krevni-barometr-logo

2017-05-02-smrt nema sanci-final-rgb

logo_odpovedni

logo ProDarce

logo Podporuji Daruji

logo registr

logo ikem

VideogalerieGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Generální mediální partner

Banner

Generální partneři

Banner
Banner

Hlavní partneři

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner