Slavnostní předání cen výtvarné soutěže

Čtvrtek, 01 Prosinec 2005 00:00

1.prosince 2005 proběhlo předání cen výtvarné soutěže "Co si pamatujete z Pohádkového semaforu". 1.200 dětí se zúčastnilo dětského představení zaměřeného na dopravní prevenci v KC Zahrada, Praha 11. Výtvarnou soutěž vyhrála 3.třída ZŠ Šeberov - V Ladech.

Ohlas na akci byl tak velkolepý, že nás inspiroval k vyhlášení uvedené výtvarné soutěže. Děti měly s dvouměsíčním odstupem libovolnou výtvarnou formou ztvárnit, co jim nejvíce utkvělo v paměti z divadelního představení. Výtvarné práce všech dětí byly neuvěřitelně krásné. Komise ve složení kocourek Čertík, Michaela Kuklová, Petr Vondráček, Ing. Ivan Škoda - místostarosta MČ P-11 a prezident občanského sdružení Otakar Vaníček měla velice těžkou úlohu. Přesto však vítěz může být jen jeden. Výtvarnou soutěž vyhrála 3.třída ZŠ Šeberov - V Ladech. Komise dárky předala 1. prosince za účasti médií. Rozzářené oči odměněných dětí byly tím nejlepším poděkováním. Sponzorsky se na této akci podíleli Václav Fischer, Mc Donald's, KC Zahrada a Redwell. Ale protože všechny obrázky dětí se moc líbily, MČ Praha 11 uvolnila finanční částku pro nákup dárečků pro včechny účastníky soutěže. Všechny obrázky dětí jsou vystaveny od 3. prosince 2005 do 6. ledna 2006 v KC Zahrada.

Ani na ostatní soutěžící se však nezapomělo. Městská část Prahy 11 zastoupená místostarostou p. Ing. Škodou uvolnila finanční částku pro ocenění všech dětí, které se výše uvedené výtvarné soutěže zúčastnily.

Sponzorsky se na vyhlášení podíleli Václav Fischer, Mc Donald´s a společnost Redwell.

Od 4. prosince 2005 do 6. ledna 2006 budou všechny výtvarné práce vystaveny v KC Zahrada, ve vstupních spodních prostorách.


14.10.2005 -

Výtvarná soutěž

Od pondělí 17. října 2005 je vyhlášena výtvarná soutěž pro děti ze ZŠ, které se zůčastnily v KC Zahrada divadelního představení "Pohádkový semafor" ke vznikajícímu Centru dopravní prevence ČR. Soutěž se jmenuje " Co si pamatujete z Pohádkového semaforu". Bude vylosována jedna třída, která bude 1.prosince 2005 slavnostně odměněna. Uzávěrka výtvarných prací bude v pátek 25. listopadu 2005. Výkresy budou dávány přímo na recepci KC Zahrada se souhlasem ředitele pana Erika Bezdíčka. Komise, která bude pečlivě hodnotit všechny obrázky se bude skládat z předsedy komise kocourka Čertíka, Ing. Ivana Škody-místostarosty MČ Prahy 11, Otakara Vaníčka-prezidenta Zdraví-život, občanského sdružení a mediálních zástupců Michaely Kuklové a Petra Vondráčka. V současné odbě byly již obdrženy dárkové předměty od cestovní agentury Václav Fischer. Dále pak budou od McDonald´s.

Plánované akce

Pomoc ukrajinské rodině.


Náš spolek se rozhodl konkrétně pomoci jedné ukrajinské rodině, která delší dobu pracuje v Sušici, ale děti museli kvůli válce dovésti až v [ ... ]


Oslavíme Světový den dárcovství krve.


V pondělí 14.6.2021 oslavíme Světový den dárcovství krve darováním v Thomayerově nemocnici, Praha 4, Krč. Od 8 hodin do 10 hodin se zúčastní  [ ... ]


Proběhlé akce

Darování krve na podporu


Dnešního dne 28.2.2024 prpběhla akce darování krve na transfuzním oddělení nemocnice v Mladé Boleslavi. Akce se konala na podporu světového šam [ ... ]


 

krevni-barometr-logo

2017-05-02-smrt nema sanci-final-rgb

logo_odpovedni

logo ProDarce

logo Podporuji Daruji

logo registr

logo ikem

VideogalerieGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Generální mediální partner

Banner

Generální partneři

Banner
Banner

Hlavní partneři

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner